O firmie

CHECZ to firma o profilu produkcyjno-usługowym, mieszcząca się w Rokitnicy niedaleko Gdańska i działająca na rynku od 1983 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów odprowadzania spalin i wentylacji. Ponadto produkujemy różnego typu wyroby z blach na indywidualne zamówienie klientów.

Dysponujemy nowoczesną bazą warsztatową, współpracujemy z siecią kooperantów, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników chętnie podejmie nawet najtrudniejsze wyzwania, które pozwolą na rozszerzenie zakresu działalności naszej firmy.

Zapewniamy duży wybór produktów, w tym kominy systemowe i wentylacyjne wraz z szeregiem akcesoriów – wkładami i rurami kominowymi oraz nasadami kominowymi. Współpracując z nami, możecie Państwo liczyć na atrakcyjne warunki handlowe i terminowe dostawy zamówionych wyrobów. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i solidnie.

Nasza oferta skierowana jest głównie do dystrybutorów i odbiorców hurtowych, podejmiemy się również realizacji dużych, indywidualnych zamówień. Z naszych usług korzystają m. in. zakłady kominiarskie, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz deweloperzy. Do współpracy zapraszamy wszystkich dystrybutorów urządzeń, którzy chcą sprzedawać wysokiej jakości systemy kominowe.

W naszej ofercie dostępne są tylko najlepsze wyroby, spełniające wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!