O firmie

Firma CHECZ to 40 lat doświadczenia w produkcji szerokiej gamy wysokiej jakości systemów kominowych dostosowanych do nowoczesnej techniki grzewczej i wentylacyjnej.

Nasze początki

Droga do obecnej produkcji zaawansowanych systemów kominowych do odprowadzania spalin i wentylacji rozpoczęła się w 1983 roku. W pierwszym etapie wytwarzane były obróbki dla firm dekarskich i kominiarzy. Zdobyte doświadczenie w oparciu o wykwalifikowaną kadrę pracowniczą zaowocowało rozwojem przedsiębiorstwa i w 1994 roku, wdrożono produkcję pierwszych kompletnych systemów kominowych z nierdzewnej stali kwasoodpornej.

Tak pracujemy obecnie:
  • wymagające projekty,
  • doświadczeni pracownicy,
  • gwarantowana jakość

Przemyślane wieloletnie inwestycje w nowoczesne urządzenia produkcyjne i nowe magazyny zapewniają obecnie wysoką jakość i skrócenie czasu realizacji zamówień do minimum. Nieustanna potrzeba dostarczania klientom usług na najwyższym poziomie sprawiła, że w naszej ofercie dostępne są tylko najlepsze wyroby, spełniające wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.  

Dzięki konsekwentnemu rozwojowi przedsiębiorstwo CHECZ stało się jednym z największych producentów systemów kominowych w Polsce i prowadzi ekspansję na rynkach EU.


CHECZ = Satysfakcja, zaufanie i wysoka jakość Zapraszamy do współpracy!