Współpraca

Dzięki nieustannemu poszerzaniu naszej oferty w nowoczesne wyroby kominowe, po 40 latach działalności staliśmy się jednym z największych producentów systemów odprowadzania spalin i wentylacji w Polsce. Nasi odbiorcy mogą liczyć, że dostarczymy im wyłącznie wysokiej klasy produkty. Jakość systemów kominowych jest potwierdzona uzyskanymi przez naszą firmę certyfikatami zakładowej kontroli produkcji. Dbamy o dobre relacje - naszym klientom udostępniamy atrakcyjne warunki handlowe oraz terminowe dostawy zamówionych wyrobów.

Podstawową ofertę kierujemy do firm instalacyjnych handlowych i montażowych, które preferują najlepszej jakości systemy kominowe i sprawdzone rozwiązania. Podejmujemy się zarówno niewielkich realizacji, jak i dużych, hurtowych zamówień. Współpracujemy z profesjonalnymi wykonawcami instalacji grzewczych, którzy cenią sobie gwarantowaną jakość kominów CHECZ i szybką realizację nietypowych zleceń. Z naszych usług korzystają zakłady kominiarskie, deweloperzy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy sanitarno- instalacyjne, hydrauliczne, budowlane oraz salony kominkowe.

Dlaczego warto nam zaufać?
  • Doświadczona kadra – doradzamy w wyborze materiału, ale także odnośnie montażu, właściwej eksploatacji i serwisowania.
  • Elastyczna oferta – zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Materiały z certyfikatem – oferujemy wyłącznie przebadane, zgodne z obowiązującymi normami produkty.
  • Jakość i bezpieczeństwo - na nasze produkty udzielamy wieloletniej gwarancji.
  • Nowoczesny park maszynowy – posiadamy materiały nawet do najbardziej wymagających, nowatorskich projektów.
  • Rozwinięta sieć kooperantów – zapewniamy stały dostęp do materiałów i ciągłość produkcji.
  • Szybkie dostawy - dzięki rozbudowie nowoczesnych magazynów wyrobów gotowych możliwe są krótkie terminy dostaw.

Jak wygląda współpraca?
Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz doskonale zaopatrzony magazyn to gwarancja szybkiej i sprawnej dostawy każdego zamówienia . Dbamy, aby złożenie zamówienia było procesem maksymalnie krótkim.

Zachęcamy do dialogu poprzez dostępny na naszej stronie www, prosty formularz kontaktowy. Wstępne warunki współpracy przesyłamy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Jeśli warunki rabatowe nie są dla klienta satysfakcjonujące, dyrektor handlowy na podstawie wywiadu określa szczegółowe potrzeby zamawiającego: asortyment, ilość, czas dostawy, magazyn, przedstawicielstwo na dany region, terminy płatności itp. Finalna oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb, typów instalacji i skali zamówień . Towar dostarczamy z naszego magazynu prosto na adres klienta w systemie “door to door”,

Wybór komina to ważna inwestycja związana z komfortem i bezpieczeństwem użytkownika, dlatego oferujemy bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami. Kilkadziesiąt lat na rynku systemów kominowych to ogrom wiedzy i doświadczenia, z których warto skorzystać.


Oferta


Jednościenne okrągłe

Jednościenne okrągłe 

 
Jednościenne owalne

Jednościenne owalne 

 
Nadciśnieniowe TURBO

Nadciśnieniowe TURBO 

 
 
Dwuścienne izolowane

Dwuścienne izolowane 

 
Przedłużenia komina

Przedłużenia komina 

 
Nasady kominowe

Nasady kominowe 

 
 
Akcesoria

Akcesoria 

 
 

Pliki do pobrania


1. Katalog produktów 12,04 MB PDF
2. Ogólne warunki handlowe 0,53 MB PDF
3. Karta gwarancyjna 0,82 MB PDF
4. Wymiany Zwroty Reklamacje 0,70 MB PDF
5. Protokół reklamacyjny 0,62 MB PDF
6. Upoważnienie do odbioru towarów 0,42 MB PDF

Kontakt

CHECZ Systemy Kominowe

83-021 Rokitnica

ul. Topolowa 2

Tel: 606 106 109

e-mail: info@checz.pl

Skontaktuj się z nami ikona